Antigenní testy na koronavirus

Pro naše zákazníky v této nelehké době nabízíme antigenní testy na koronavirus ze slin. Nabízené antigenní testy mají udělenou výjimku Ministerstva zdravotnictví pro použití laickou osobou.

Výsledek do 10 minut

S nabízenými antigenními rychlotesty budete znát váš výsledek do deseti až dvaceti minut. Možnost samotestování na koronavirus doma je příjemnou alternativou k testování antigenními testy v nemocnicích a odběrových místech. Nepodnikající osoby mohou využít samotestování doma například před návštěvou příbuzných. Samotestování doma má výhody, že se nemusíte dopředu registrovat na testování v nemocnici a následně se do nemocnice či odběrového místa přesouvat a čekat, až na vás přijde řada a vystavovat se riziku nákazy. Nutno brát v potaz, že antigenní testy při testování doma i v nemocnici nejsou tak přesné jako PCR testy.  

Na nabízené antigenní testy můžete využít státní kompenzace

Nabízený antigenní test na koronavirus je schválen ministerstvem zdravotnictví k sebetestování a distributor TPunix s.r.o (IPATO) získal výjimku dle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování. Podnikatelé, firmy, OSVČ mohou využít příspěvku státu na samotestování v podobě 4x měsíčně 60 Kč na test a zaměstnance/OSVČ. Více informací o úhradě testování naleznete na oficiálním portálu pro podnikání a export: BusinessInfo.cz.

 
 • REALY TECH Novel antigenní rychlotest na koronavirusZe slin, od 58,- Kč
  Kvalitní antigenní rychlotest na koronavirus v balení s pěti nebo dvaceti testy ze slin s výsledkem za 10 minut a udělenou výjimkou MZ za účelem...
  Dostupnost:Skladem > 10 ks
  Kód:43317/5KS
  Značka:Really Tech
  Záruka:2 roky

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.