Mobilní telefony Apple

Apple je americká společnost sídlící v Cupertino v Kalifornii. Byla založena v roce 1976 Stevem Jobsem a Stevem Wozniakem. Apple za svou historii prošel nespočtem příkoří, ale od počátku bylo jasné, že tato firma změní svět. Jako první přišla s mnoha inovacemi, které používáme do dnes. K počítačům se začala používat myš díky Apple. Operační systémy dostaly grafickou nadstavbu, člověk už nemusel být programátor, aby mohl ovládat počítač. Další radikální změnou bylo představení hudební služby iTunes, která umožňovala stahovat nejen celá alba, ale i jednotlivé písničky, do té doby nemyslitelná věc. Dnes je Apple jednu z nejhodnotnějších firem světa a drží se v čele prodejů s chytrými Apple telefony a tablety.

Apple telefon

Do výsluní společnost Apple přivedl nový chytrý telefon Apple iPhone, který byl uveden na trh v roce 2007 a zcela změnil trh s mobilními telefony. Apple iPhone telefon byl jako jeden z prvních dotykový s chytrých operačním systémem iOS, který nabízel doposud netušené možnosti. Od uvedení prvního iPhone, který byl trhákem dosavadní největší výrobce telefonů finská Nokia, pomalu začínala ztrácet podíl na trhu s telefony. Najednou to byl Apple telefon, který udával směr, kam se budou ubírat dotykové telefony. Nejen fanoušci a zákazníci Apple každoročně čekají s jakými inovacemi nový iPhone přijde, ale i konkurenční společnosti, které se pak snaží Apple „dohonit“ ve vývoji, který na počátku zaspaly.

V současné době Apple nabízí více variant iPhone 6. Základní Apple iPhone 6S, následně zvětšený model takzvaný phablet Apple iPhone 6S Plus a nejlevnější iPhone SE. Nejlevnější Apple iPhone SE byl představen nedávno, je nástupcem iPhone 5S a má zajistit svou cenou dostupnost iPhone pro větší počet lidí na celém světě.

Apple zařízení

Apple nabízí kromě telefonů iPhone, také notebooky Macbook, počítače Mac a tablety iPad. Dalšími produkty jsou Apple iPod a dnes čím dál více oblíbenější chytré hodinky Apple Watch.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.