Bezdrátová sluchátka Niceboy

Kvalitní bezdrátová sluchátka Niceboy v několika provedení dostupná u nás autorizovaného prodejce produktů Niceboy. Všechna bezdrátová sluchátka Niceboy se vyznačují velmi kvalitním zvukem, dlouhou výdrží baterie a skvělou cenou oproti stejně kvalitním konkurenčním sluchátkům. K počítači doporučujeme headset bezdrátová sluchátka Niceboy Hive s výdrží až 12 hodin, která jsou i při delším používání velmi konformní a netlačí. Tato sluchátka lze připojit skrze Bluetooth a v případě vybití baterie fungují i skrze Jack kabel dodávaný v balení.

Bezdrátová sluchátka na běhání

Pro sport, běhání jsou ideální bezdrátová sluchátka přes hlavu Niceboy Hive Sport či Niceboy Hive E2. Pokud preferujete zcela bezdrátová sluchátka na běhání, tak ideální jsou true wireless Niceboy Hive Pods, která vydrží až 3 hodiny přehrávání a s praktickým pouzdrem až 30 hodin, poněvadž pouzdro dokáže nabíjet sluchátka pro vrácení do pouzdra. 

 
 • 85cc714ec76497826098ad4f4927561d
  Elegantní design, pohodlí, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE. Sluchátka Niceboy HIVE jsou...
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:42131/MOD
  Značka:Niceboy
  Záruka:2 roky
  1 990 Kč (–53 %)
  776,86 Kč bez DPH
  940 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.