Mobilní telefony iGET Blackview

Obchod IPATO.CZ je oficiálním prodejcem mobilních telefonů iGET Blackview. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců, servis zajišťuje jediný autorizovaný dovozce značky iGET Blackview, společnost Intelek. Oficiální telefony pro ČR mají předponu iGET a označení GBV. Společnost iGET se zaměřuje na multimediální svět. Nabízí široké portfolio produktů, ale nás zajímají pouze odolné telefony iGET Blackview. Název společnosti vznikl spojením prvního písmene slov Information (informace) a GET (dostat).

Rozdíly mezi telefony, které jsou určeny pro ČR a svět naleznete >ZDE<

Odolné telefony iget Blackview

Odolné telefony iGET Blackview se řadí mezi nejlepší odolné telefony na trhu. U nás naleznete odolné telefony iGET Blackview všech cenových hladin od modelů pro méně náročné uživatele až po ty nejnáročnější. Za zmínku stojí model GBV6600 Pro, který patří mezi nejlevnější odolné telefony na trhu s kvalitní termokamerou Flir. Mezi nejprodávanější odolné telefony od iGET Blackview s vynikajícím poměrem ceny a výkonu patří model GBV6600 .

Telefony iget Blackview zpracování

Telefony iGET Blackview jsou důkladně zatěžovány a testovány, aby měly co největší odolnost. Tu deklaruje hodnota certifikace IP. Nejen že tyto telefony mají kvalitní dílenské zpracování a jsou na ně použity ty nejkvalitnější materiály, ale v iGET Blackview dbají i na svěží, líbivý design, díky kterému poznáte, že odolný telefon nemusí být vzhledově pogumovaná cihla s kovovou konstrukcí. Software mobilních telefonů iGET Blackview z oficiální české distribuce je počeštěný a prochází dlouhodobým testováním před uvedením na trh. Telefony prochází další řadou úprav pro potřeby evropského zákazníka a to jak softwarové úpravy tak hardwarové. Telefony iGET Blackview se v mnohém liší od telefonů Blackview zakoupených z šedého dovozu či čínských eshopů.

iGET Blackview GBL vs GBV

Nová řada odolných telefonů GBL vznikla pro snadnou orientaci zákazníků a označuje pouze odolné telefony iGET Blackview s podporou 5G mobilního internetu. Prvním zástupcem řady GBL je odolný telefon iGET Blackview GBL6000 Pro. Nejnovějším členem řady GBL je iGET Blackview GBL8800 Pro vysoce výkonný odolný telefon s kvalitní termokamerou.

Nové i současné odolné telefony bez 5G jsou stále označovány GBV.

Nabídka odolných telefonů iGET Blackview pouze z řady GBL: iGET Blackview GBL.

Jsme autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview

 
  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1