Doogee Řada T

V této kategorii naleznete mobilní telefony Doogee z řady T, do které spadají  více či méně odolné telefony v závislosti na variantě.  Zkratka T v této řadě telefonů od Doogee znamená "Titans". Výrobce Doogee se snaží být originální a nabízet zákazníkům o něco více, nežli konkurence. Například nejméně odolný telefon z této řady Doogee T3, který splňuje certifikaci odolnosti IP55 má dva displeje. Jeden standardní velký a pak malý pro zobrazování notifikací.

Odolné telefony Doogee T (Titans)

Mezi čistokrevné odolné telefony z řady T patří starší, ale stále velmi populární a žádaný model Doogee DG700 Titans2, který splňuje certifikaci odolnosti IP67 a s cenou lehce přes 3000Kč je skvělou vstupní branou do světa odolných telefonů pro méně náročné uživatele.

Pro náročnější uživatele doporučujeme výkonnější model Doooge T5 s certifikací odolnosti též IP67, který je opravdový originál s dvěma vyměnitelnými zadními kryty v balení. Elegantní zadní kryt ručně vyráběný z kůže nebo pevný plastový. 

NABÍDKA MOBILNÍCH TELEFONŮ Doogee ŘADY T:

 
 • DOOGEE DG700 TITANS 2+ + fólie na displej
  Odolný mobilní telefon DOOGEE DG700 s vynikajícími vlastnostmi za ještě lepší cenu. Již se nevyrábí DOPORUČUJEME: Využijte službu záruka IPATO+
  Dostupnost:Již se nevyrábí
  Kód:41/CER
  Značka:DOOGEE
  Záruka:2 roky
  DOOGEE DG700 TITANS 2+ + fólie na displej
  3 990 Kč (–18 %)
  2 719,01 Kč bez DPH
  3 290 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta GEIS
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.