Drony a příslušenství

Drony každým rokem získávají na oblibě a zvláště drony s kamerou. V dnešní době již drony nestojí desítky tisíc korun, jako tomu bylo v jejich počátcích a může si je pořídit již každý s cenou od pár stovek korun. V naší nabídce naleznete pečlivě vybrané drony od prověřených výrobců Syma a JJRC, které nabízejí skvělý poměr cena/výkon a výbava. Nabízené drony dokazují, že i levné drony mohou udělat za málo peněz hodně muziky.

Podle čeho vybrat dron

Výběr vhodného dronu nemusí být složitou záležitostí, pokud víte na jaké parametry se zaměřit.

  • Pokud chcete dron s kamerou, tak jedním z důležitých parametrů je kvalita kamery dronu. Tu lze vyčíst nejen z hardwarových parametrů jako je rozlišení videa (například 720p HD, 1080p Full HD) a dále kvalita fotografií v megapixelech, ale je vhodné se i podívat na reálné fotografie pořízené danou kamerou a natočená videa, která dají realističtější obrázek člověku o kvalitě kamery dronu.
  • Pokud vám záleží na velikosti dronu, lze vybírat mezi standardními drony a mini drony, které se vejdou takřka do kapsy u kalhot.
  • Jestliže, je pro vás důležitým parametrem cena dronu. Nabízíme drony levně již pod hranicí 1500Kč. Nabídku jsme se snažili uzpůsobit tak, aby si vybral každý zákazník od nenáročného po náročného.
  • Obecně je důležitým parametrem kapacita baterie dronu, která určuje dobu létání či jinak řečeno maximální dobu letu dronu na jedno nabití.
  • U výběru dronu je důležité, zda chcete dron s ovladačem samostatným, nebo ho chcete ovládat skrze aplikaci chytrým telefonem. Na ovladač navazuje další parametr a to spojení ovladače/telefonu s dronem, přes jakou technologii a na jakou maximální vzdálenost lze dron ovládat

Příslušenství k dronům

K dronům nabízíme různé příslušenství, s kterým bude létání s dronem ještě větší zážitek.

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta GEIS
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.