Ochranné fólie, tvrzená skla

U nás naleznete ochranné folie a tvrzená skla pro mobilní telefony mnoha značek od známých i méně známých výrobců. Investice do ochranného skla či folie se vyplatí, protože displej mobilního telefonu bývá nejčastějším důvodem nákupu nového telefonu. Výměna poškrábaného či prasklého s displeje se známým "pavoukem" je dosti finančně nákladná, proto je výhodnější takové situaci předcházet pomocí produktů v této kategorii. 

Ochranné folie pro mobilní telefony

Ochranné folie pro mobily jsou nejlevnější variantou, jak chránit displej mobilního telefonu proti škrábancům. Kvalitní ochranné folie  zabraňují zašpinění displeje či jeho upatlání. Oproti tvrzeným sklům jsou méně viditelné a nenaruší design telefonu. Při aplikaci ochranné folie na displej mobilního telefonu je nutné dodržovat informace uvedené v návodech. Při nesprávném postupu se často objeví vzduchové bubliny, které mohou zmenšovat komfort využívání telefonu.

Tvrzená skla pro mobilní telefony

Tvrzená skla jsou finančně nákladnější, ale nabízí mnohem vyšší ochranu displeje mobilního telefonu nežli ochranné folie.  Tvrzené sklo by mělo kromě  ochrany proti poškrábání displeje i displej chránit proti prasknutí například při pádu telefonu. Nutno podotknout, že i s tvrzeným sklem může dojít k prasknutí displeje, ale pravděpodobnost je mnohem menší nežli bez skla.  Stupeň tvrdosti se u tvrzených skel udává v "H". Nejkvalitnější tvrzená skla dosahují hodnoty 9H.

 
  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1