ESHOP NENÍ V PROVOZU

Klasické tlačítkové telefony

Pod pojmem klasické tlačítkové telefony se skrývají telefony bez chytrého operačního systému a převážně bez dotykového displeje. V těchto telefonech nenajdete žádný Android. Byla by chyba psát, že klasické telefony nemají žádný operační systém. Oni ho mají, ale se základními funkcemi, jako je volání, SMS, fotografování a ty dražší mají Wi-Fi a internetový prohlížeč. Tyto telefony se často označují, jako klasické telefony tlačítkové. Stále je spousta zákazníků, kteří na klasické telefony nedají dopustit, a přechod na dotykové telefony u nich nepřipadá v úvahu.

Dražší klasické telefony, nabízí dlouhou výdrž baterie i poměrně dobrý fotoaparát. Dále se vyrábí odolné tlačítkové telefony. Velmi oblíbené odolné tlačítkové telefony jsou od výrobce AGM. Klasické tlačítkové telefony mají stále své zákazníky a dokud je budou mít, tak je budou vyrábět i tak úspěšní výrobci s chytrými telefony, jako je například Samsung.

Klasické telefony výhody

Mobilní tlačítkové telefony nabízí mnohonásobně delší výdrž baterie, protože nepotřebují náročný hardware a velký displej. Dokáží vydržet na jedno nabití i týdny.  Nemusíte se vypořádávat s problémem neustále upatlaného displeje, který mají dotykové telefony. Hardwarová tlačítková klávesnice je výhodná pro starší lidi.

Klasické telefony jak vybrat

Při výběru je důležité dávat pozor na výdrž klasického telefonu, která je nejdůležitější faktor, dále zda systém v telefonu má českou lokalizaci. Telefon by měl disponovat Bluetooth pro přenos dat a datovým kabelem v balení.

 

Záznamy nebyly nalezeny...