ESHOP NENÍ V PROVOZU

Malé odolné telefony

U odolných telefonů stejně jako u běžných je v posledních měsících i letech trendem stále se zvětšující obrazovka displeje, která u současných modelů v drtivé většině převyšuje velikost 6“. Ne každý uživatel, ale preferuje velký displej, a proto v této kategorii odolných telefonů naleznete pár vybraných telefonů, které patří mezi výjimky a svou úhlopříčkou displeje se vešly pod 6“.

Malý odolný telefon 4“

Jednoznačným unikátem mezi odolnými telefony je Cubot King Kong Mini 2, který je vybaven velmi malým displejem s 4“, díky čemuž tento malý odolný telefon má rozměry jen o něco větší, nežli má plastová platební karta či peněženka.

Malé odolné telefony pod 6“

Mezi malé odolné telefony v této kategorii jsme zařadili i modely s velikostí úhlopříčky 5,7“. Řadí se sem především odolné telefony od iGET Blackview: GBV4900 Pro, GBV6600, GBV6600 Pro. I tyto odolné telefony si ještě zachovávají kompaktní rozměry pro pohodlné ovládání jednou rukou.

 
 • AGM H3CZ DISTRIBUCEDoprava zdarma
  Cenově dostupný odolný telefon AGM H3 s vojenskou odolností MIL-STD-810H a kvalitní Night vision kamerou s nočním viděním. DOPORUČUJEME: Využijte...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:43641
  Značka:AGM
  Záruka:2 roky
  AGM H3 CZ distribuce
  4 499 Kč (–11 %)
  3 304,96 Kč bez DPH
  3 999 Kč / ks