Mobilní telefony Realme 8. série

Výrobce Realme přichází s novou 8. sérií svých mobilních telefonů a stejně jako všechny předchozí se i tato série vyznačuje skvělým poměrem cena/výbava. Realme telefony mají výbavu hodnou konkurenčních modelů s podstatně vyšší cenovkou a vyznačují se především kvalitním fotoaparátem a velmi rychlým nabíjením, ve kterém je Realme průkopníkem. Velkou výhodou pro zákazníky je snadná orientace v názvech Realme telefonů, jenž se odvíjí od čísla série, do které patří. Součástí nové 8. série je cenově dostupnější Realme 8 a vybavenější Realme 8 Pro. Realme 8 je nabízen v několika variantách s rozdílnou interní pamětí (ROM) a operační pamětí (RAM).

Realme 8 Pro s 108MPx a 50W Super Dart

Mobilní telefon Realme 8 Pro je to nejlepší od Realme s kvalitním zadním čtyřnásobným fotoaparátem s hlavním objektivem 108MPx, natáčením videa ve 4K a elektronickou stabilizací. Samozřejmostí je vysoký výkon se Snapdragon 720G a kvalitní AMOLED displej s FHD+ rozlišením. Za vypíchnutí jednoznačně stojí rychlé 50W Super Dart nabíjení, se kterým se dokáže telefon nabít na 50% baterie za 17 minut. Systém Android 11 je vylepšen o grafickou nadstavbu Realme UI.

Realme 8

Levnější model Realme 8 nabízí též solidní výkon s Mediatek Helio G95 a kvalitní AMOLED displej. Má zadní čtyřnásobný fotoaparát s hlavním 64MPx objektivem a nahráváním videa ve 4K s elektronickou stabilizací. Telefon se s baterií o kapacitě 5000mAh dokáže nabít na 50% díky 30W Dart rychlému nabíjení za 26 minut. Systém Android 11 též s Realme UI.

 

Záznamy nebyly nalezeny...