Nabíječky a kabely

V této kategorii naleznete nabíjecí/napájecí kabely pro běžné mobilní telefony i pro odolné.  U kabelů pro mobilní telefony je potřeba dávat pozor na celou řadu parametrů. Dále nabízíme nabíječky pro mobilní telefony.

JAK VYBRAT KABEL K TELEFONU

  • Délka kabelu. Délka kabelu je jedním ze základních parametrů, podle kterého můžete vybírat. Záleží na vás, jak dlouhý nabíjecí kabel potřebujete. Standardní velikost napájecího kabelu je 1m, ale nabízíme i delší.
  • Konektor kabelu. Kabel musí mít konektor shodný se zařízením, které má napájet nebo přenášet data. Pozor je potřeba si dát u odolných telefonů, které potřebují zvláštní kabel s prodlouženým konektorem, aby dosáhl do více zasunutého konektoru v těle telefonu. Pro odolné telefony doporučujeme nabíjecí/napájecí kabel iGET Blackview. Nové telefony mají zpravidla konektor USB-C.
  • Proud. Maximální proud kabelu je velice důležitý parametr, který je často přehlížen a pak kabel nabíjí velmi pomalu telefon či tablet. V dnešní době zpravidla chytré mobilní telefony umožňují rychlé nabíjení 2A. Tedy je důležité, aby nejen nabíječka dokázala dodávat proud 2A, ale i kabel přenášet do koncového zařízení.
 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.