Ochranné roušky

Kvalitní respirátory a ochranné roušky certifikované pro evropský trh splňující CE certifikaci EN149: 2001. Certifikát zaručuje kvalitu nabízených roušek a respirátorů. Nabízené respirační roušky splňují stupeň ochrany FFP2, KN95 a mohou sloužit jako vhodná ochrana proti koronaviru Covid-19. Mějte, ale na paměti, že žádná ochranná pomůcka ani respirátory a roušky nezaručují 100% ochranu a je vhodné se chovat i s rouškou obezřetně. Roušky s ochranou FFP2 jsou doporučované jako minimální ochranný standard Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Zásilka respiračních roušek FFP2, která nám dorazila byla rozdělena na část určenou k samostatnému prodeji v této kategorii zboží, dále část bude dávána jako dárek k ostatním objednávkám našim zákazníkům, kterých si velmi vážíme a chceme, aby byli v bezpečí a na závěr poslední část bude též zdarma darována potřebným.

 
 • rouska ffp2 respirator skladem2 1
  Respirátor FFP2, KN95 pro ochranu před viry a bakteriemi (koronavir). V jednom balení 5ks respirátorů Naskladnění očekáváme 2-7 dubna...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:42773/1 -
  Značka:IPATO
  Záruka:2 roky
  Respirační rouška FFP2 KN95 - 5ks
   (–16 %)
  od 660,33 Kč bez DPH
  od 799 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta GEIS
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.