ESHOP NENÍ V PROVOZU

Odolné příslušenství

V této kategorii produktů naleznete vše potřebné k vašemu odolnému telefonu. Příslušenství, které vás nezklame v nepříznivých přírodních podmínkách na výletě, při kempování či vyjížďkách na lodi. 

Odolné powerbanky

Základem každého výletu je dostatek energie pro váš mobilní telefon. Tu vám zajistí odolné powerbanky OUTXE splňující stupeň krytí IP67. Vybrané modely disponují vysoce účinným solárním panelem, který powerbanku dostatečně nabije či bezdrátovým nabíjením mobilního telefonu.

Posvítíte si kdykoliv

Pokud potřebujete odolnou LED lampu na vaše noční výlety nebo kempování a stanování, tak právě pro vás je ideální voděodolná LED lampa OUTXE se stupněm krytí IP68, která se nezalekne vody, prachu i pádu. Disponuje praktickým magnetickým úchytem pro uchycení na kovové předměty, například kovovou konstrukci stanu. Kapacitu baterie LED lampy můžete využít i jako powerbanku pro částečné nabití vašeho mobilního telefonu v případě nouze.  

Aby byly VAŠE věci v suchu 

Nikdy nevíte, kdy vás potká na výletě velký déšť, který způsobí, že běžné batohy promoknou a věci v něm budou vlhké či dokonce mokré. To rozhodně nesvědčí běžné elektronice. Toto se vám s vodědolným vakem/pytlem OUTXE nestane. Vaše věci budou vždy suchu i při sebevětším dešti a okolní vlhkosti. 

Studené pití kdekoliv

Udržet studené pití v batohu v letních parných dnech je nadlidský úkol a po chvilce je vždy vlažné až teplé. Tomuto zamezí izolovaný chladící batoh OUTXE, který s integrovaným chladícím boxem udrží nápoje a potraviny studené v sebevětších vedrech. Zároveň slouží i jako běžný voděodolný nepromokavý batoh.

 

Záznamy nebyly nalezeny...