Odolné telefony pro firmy

Pro firmy nabízíme celou řadu výhod, benefitů a snažíme se vyjít vždy maximálně vstříc individuálním požadavkům. Na základě letitých zkušeností s prodejem telefonů firmám jsme nastavili současné benefity, které vycházejí z nejčastějších požadavků a přání firem pro spokojený nákup odolných i klasických dotykových telefonů.

Jsme specialisté na odolné telefony. Odolné telefony nejen prodáváme, ale především jim rozumíme.

 

Lepší cenové podmínky a široký výběr

Základním benefitem pro firmy jsou lepší cenové podmínky, které se odvíjí od odebraného množství a jsou sjednávány individuálně. Nabízíme takřka nejširší výběr odolných telefonů na trhu v ČR. Náš odborný tým Vám mile rád pomůže s výběrem vhodného odolného i klasického telefonu, dle vašich firemních potřeb a požadavků. Nabízíme též možnost příslušenství k telefonům zdarma, dle typu telefonu a konkrétního sjednaného odběru. Naší velkou výhodou je rozsáhlá nabídka příslušenství pro klasické i odolné telefony. U nás naleznete ochranná tvrzená skla, ochranné folie na displej, obaly a pouzdra, originální nabíječky a kabely, bezdrátové nabíječky a spoustu dalšího.

 

Zapůjčení telefonu k otestování

Víme, že každá firma využívá rozličný firemní software a aplikace, proto nabízíme možnost ve vybraných případech zapůjčení telefonu k otestování, zda je plně kompatibilní s firemním SW, který chcete využívat na telefonech a zda plně vyhovuje vašim požadavkům, poněvadž něco jiného je přečtení "papírových" hardwarových parametrů telefonu a něco jiného reálná zkušenost s telefonem.

Ušetříme Vám tím spoustu času případného řešení nekompatibility telefonu bez předchozího otestování a řešení výměny za jiný. 

 

Další benefity pro firmy

✅ Pro firmy stejně jako pro soukromé fyzické osoby máme záruku 24 měsíců.

✅ Svoz telefonů na případnou reklamaci na naše náklady.

✅ Pro stálejší zákazníky možnost nákupu na splatnost.

 

Kontakty pro sjednání individuálních firemních nabídek