Odolné telefony s 5G

V této kategorii produktů naleznete pouze odolné telefony s 5G. V současné době jsou podporou 5G mobilního internetu vybaveny ty nejlepší odolné telefony na trhu. Mezi první vlaštovky odolných telefonů s 5G patří Oukitel WP10 a iGET Blackview GBL6000 Pro. iGET Blackview dokonce pro odolné telefony s 5G přišel s novým označením GBL pro odlišení od odolných telefonů bez 5G, které budou stále označovány GBV.

Výhody odolných telefonů s 5G

Mobilní operátoři neustále rozšiřují pokrytí České republiky rychlým 5G internetem. Nejdále je v současnosti dle map pokrytí Vodafone, který má pokrytá takřka všechna velká města. Se zvyšujícím se pokrytí se zvyšuje i využitelnost 5G v odolných telefonech.

 • 5G mobilní internet dokáže být až několikanásobně rychlejší nežli předchozí generace mobilních sítí. Závisí na parametrech sítě operátora a zatížení.
 • Vyšší rychlost a lepší odezvu 5G internetu pocítíte i při práci. Například stavby vedoucí při natočení aktuálního stavu rozpracovanosti stavby bude čekat mnohem kratší dobu při nahrávání videa na podnikové cloudové úložiště či při odesílání zákazníkovi. Obecně se budou fotky, videa rychleji nahrávat na internet nejen do cloudu, ale i jako přílohy emailů nebo při odesílání Messengerem.
 • Odolné telefony s 5G jsou připraveny na budoucnost, ve které 5G mobilní internet v podnikové sféře bude hrát velkou roli.

 

5G mobilní internet u odolných telefonů

 
 • iGET Blackview GBL6000 ProNovinkaCZ DISTRIBUCEDoprava zdarma
  Prémiový odolný telefon iGET Blackview GBL6000 Pro s podporou 5G sítí, vysokým výkonem a nadstandardně kvalitním fotoaparátem. DOPORUČUJEME:...
  Dostupnost:Skladem 4 ks
  Kód:43293
  Značka:iGET Blackview
  Záruka:2 roky
  iGET Blackview GBL6000 Pro
  12 395,87 Kč bez DPH
  14 999 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.