Odolné telefony s termokamerou

V této kategorii produktů naleznete odolné telefony s termokamerou, které si získávají čím dál větší oblibu. Oproti klasickým jednoúčelovým termokamerám nabízí odolné telefony větší mobilitu se snadnějším přenášením. Odolný telefon lze vložit do kapsy či pouzdra za opasek a mít ho vždy po ruce, což u klasické jednoúčelové kamery s mnohem většími rozměry a ochranným kufříkem není možné.

Výhody telefonů s termokamerou

  • Odolné telefony s termokamerou mají vysokou mobilitu a jsou okamžitě po ruce v případě potřeby.
  • Zobrazovací kvalitou jsou takřka srovnatelné s profesionálními jednoúčelovými termokamerami.
  • Odolné telefony s termokamerou dokážou snadno provádět záznam termální mapy.
  • Zaznamenané fotografie a videa lze snadno uložit na cloudové úložiště či zaslat klientovi emailem nebo Messengerem.
  • Odolné telefony mají násobně vyšší odolnost oproti běžné jednoúčelové termokameře a odolají vodě, prachu, extrémním teplotám i pádům. Za podmínek udaných splněnou certifikací. Nejsou, ale zcela mechanicky nezničitelné.

Využití telefonů s termokamerou 

Odolné telefony s termokamerou mají využití v mnoha oborech. Nejčastěji najdou uplatnění ve stavebnictví, ve kterém dokážou odhalit špatně provedené zateplení budov. Rychle a bez nutnosti hrubé síly odhalí poškozené místo v podlahovém topení či místo úniku vody z potrubí ve zdi. 

V nabídce naleznete odolný telefon s termokamerou od výrobce UleFone i dva modely od iGET Blackview s termokamerou FLIR. Na našem magazínu o odolných telefonech si můžete prohlédnout ukázkové fotografie z iGET Blackview GBV9800 Pro (Ukázkové fotografie termokamerou) a video ukázky z termokamery odolného telefonu iGET Blackview GBV9900 Pro ( Video ukázky z termokamery).

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.