Mobilní telefony Oukitel

Výrobce Oukitel vznikl v roce 2007 a s mobilními telefony má již obrovské zkušenosti, které dokáže přenést do nových modelů. Sama společnost Oukitel o sobě tvrdí, že její název neznamená značku, ale důvěru. Základní myšlenka a princip Oukitel je nabízet zákazníkům cenově dostupné telefony s dobrým designem a solidní hardwarovou výbavou bez zbytečných funkcí, které mobilní telefony citelně prodražují a uživatelé je příliš nevyužijí.

Levné telefony Oukitel

Oukitel vyrábí mobilní telefony se skvělým poměrem cena/výbava. Příkladem může být Oukitel C17 Pro, který disponuje dostatečným výkonem a solidním fotoaparátem za skvělou cenu. I přes nízkou cenu telefony Oukitel obsahují moderní technologie, které usnadňují lidem život. Například odemykání telefonu pomocí rozpoznání obličeje. 

Odolné telefony Oukitel

Oukitel se zaměřuje i na odolné telefony, u kterých se snaží zaujmout vysokou odolností a dostatečným výkonem pro běžnou práci s telefonem. Odolné telefony Oukitel neobsahují zbytečné senzory typu: měření srdečního tepu nebo měření ovzduší, které uživatelé moc nevyužijí a pouze zvyšují cenu telefonu. Díky tomu jsou odolné telefony Oukitel vysoce praktické a za přijatelnou cenou. Pro méně náročné uživatele je vhodný model Oukitel WP12, který jako první odolný telefon v naší nabídce má nový systém Android 11. Nejnáročnější uživatele naopak zaujme odolný telefon Oukitel WP10, který je jeden z nejvýkonnějších odolných telefonů na trhu a podporuje 5G mobilní sítě.

 
 • Oukitel WP12NovinkaCZ DISTRIBUCEDoprava zdarma
  Odolný telefon Oukitel WP12 se skvělým poměrem cena/výbava a novým operačním systémem Android 11. DOPORUČUJEME: Využijte službu záruka IPATO+.
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:43305/CER
  Značka:Oukitel
  Záruka:2 roky
  Oukitel WP12
  2 635,54 Kč bez DPH
  3 189 Kč / ks
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.