Příslušenství pro tablety

S kvalitním příslušenstvím dokáží tablety snadno nahradit notebook či netbook na cestách při práci. Psaní dokumentů může být stejně konformní na tabletu jako na notebooku nebo PC. Pro tablety iGET v našem sortimentu nabízíme i kvalitní příslušenství, které z vašeho iGET tabletu udělá takřka plnohodnotný nástroj pro práci i navigování.

 

Příslušenství pro iGET tablety

Klávesnice pro tablety

Dostupné jsou kvalitní klávesnice pro tablety vestavěné do pouzdra, které tablet nejen chrání proti poškrábání, ale udrží ho ve správné pozici (alias jako displej notebooku), abyste po propojení klávesnice s tabletem mohli nerušeně pracovat a nemuseli shánět dodatečný stojánek pro tablet, aby stál. Klávesnice pro tablety iGET má speciální funkční Android klávesy, které usnadní a zefektivní práci s tímto mobilním operačním systémem. Čeští zákazníci ocení lepící štítky pro české rozložení klávesnice QWERTZ. Klávesnice se s tabletem propojuje skrze microUSB konektor.

DRŽÁKY pro tablety

Držáky pro tablety lze nakoupit takřka všude, ale u nás pořídíte speciální držáky pro tablety do auta a to na opěrku nebo sklo. S držákem tabletu na sklo bude váš tablet plnohodnotnou navigací. Dále je dostupný držák pro tablet na opěrku v autě, pro pohodlnější sledování filmů pro spolujezdce.

 
 • ipen 5 hlavni
  Rychlejší ovládání tabletu, pohodlné psaní, ale i kreslení detailů. To vše vám zajistí elektronické pero iGET iPEN.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:42524
  Značka:iGET
  Záruka:2 roky
  iGET iPEN
  247,11 Kč bez DPH
  299 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.