Telefon pro babičku a dědu k Vánocům

Výběr mobilního telefonu pro babičky a dědy. Obecně pojato pro „seniory“ není vždy snadná záležitost, a proto se vám internetový obchod IPATO.cz snaží pomoci tím, že pro vás vybral několik vhodných kandidátů. Tyto telefony pro seniory splňují většinu či všechny požadavky této věkové skupiny uživatelů.

Jaký telefon k vánocům pro seniory

Ideálně by se mělo jednat o bezdotykový mobilní telefon se speciálně upraveným operačním systémem, který je přizpůsoben smyslům seniorů. Displej by měl být dostatečně velký a v systému možnost upravovat velikost písmen dle potřeb. Zároveň veškeré texty a ikony by měly být přizpůsobené velikostně.

Velice důležité je, aby telefon disponoval hardwarovou (tlačítkovou) klávesnicí. Klávesy musí být dostatečně veliké, včetně mezer mezi nimi, aby nedocházelo k nechtěným překlepům. Takovým posledním důležitým parametrem je výdrž telefonu, aby dokázal na jedno nabití vydržet co nejdelší dobu.

Nejznámějším výrobcem mobilních telefonů pro seniory je společnost Aligator, která je od začátku průkopníkem v tomto segmentu trhu s mobilními telefony.

Výběr mobilních telefonů pro seniory:

 
  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.