Reproduktory

Reproduktory jsou nedílnou součástí našeho života, ať v přenosné podobě na cesty či domácím provedení. Výběr reproduktorů závisí na jejich budoucím používání.

Přenosné reproduktory 

Pokud chcete reproduktor na cesty, do přírody k vodě, v takovém případě je ideální přenosný reproduktor, u kterého velkou roli hraje výdrž přehrávání na jedno nabití udávaná v hodinách. Dále kvalita přehrávání hudby a zda se jedná o voděodolný reproduktor. Velmi oblíbené jsou v současné době voděodolné reproduktory s 360stupňovým (prostorovým) zvukem. Ideální parťáci na trávení letních dnů v přírodě. Důležité jsou i rozměry a kvalita Bluetooth (maximální vzdálenost telefonu od reproduktoru).

Domácí reproduktory

Na domácí reproduktory jsou kladeny jiné požadavky, ovšem i zde je hlavní kvalita přehrávání hudby, včetně basů.  Už není kladen takový důraz na rozměry, ale na vzhled, aby reproduktor dobře zapadal do interiéru. Moderní domácí reproduktory disponují USB pro přehrávání hudby, a především Bluetooth pro přehrávání hudby z telefonu a dalších zařízení, včetně chytrých hlasových asistentů.  

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.