Sluchátka

Sluchátka jsou jedním z nejdůležitějších příslušenství k mobilnímu telefonu. Nabízíme kvalitní sluchátka levně se skvělým poměrem cena/výbava. U nás naleznete klasická drátová i bezdrátová sluchátka. 

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenější na úkor těch drátových. Je to dáno již dostatečnou přenosovou kvalitou Bluetooth a též neustále se prodlužující výdrží na jedno nabití. Bezdrátová sluchátka přináší velkou výhodu pro odolné telefony, neboť s nimi nebudete muset neustále odendávat gumovou krytku u konektoru. S bezdrátovými sluchátky k mobilu se vyhnete problému, že nové modely odolných i klasických telefonů již nemají Jack 3,5mm, ale pouze USB-C a v případě sluchátek drátových s Jack by bylo nutné zapojovat navíc redukci. Bezdrátová sluchátka se prodávají ve vícero provedení: standardní headset, dále "špuntová", která jsou ideální bezdrátová sluchátka na běhání.

Při výběru bezdrátových sluchátek si dávejte pozor na:

  • Výdrž sluchátek na jedno nabití (Pozor, zda udávaná výdrž není, včetně výdrže krabičky sluchátek, která může mít v sobě též baterii pro jejich dobíjení v kapse) 
  • Kvalitu zpracování a kvalitu přehrávání hudby

drátová sluchátka

Drátová sluchátka mají výhodu nižší ceny, oproti bezdrátovým. Při jejich výběru hleďte na kvalitu kabelu, který patří mezi nejčastější příčinu nefunkčnosti sluchátek.  

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.