Sluchátka

Sluchátka jsou jedním z nejdůležitějších příslušenství k mobilnímu telefonu. Nabízíme kvalitní sluchátka levně se skvělým poměrem cena/výbava. U nás naleznete klasická drátová i bezdrátová sluchátka. 

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenější na úkor těch drátových. Je to dáno již dostatečnou přenosovou kvalitou Bluetooth a též neustále se prodlužující výdrží na jedno nabití. Bezdrátová sluchátka přináší velkou výhodu pro odolné telefony, neboť s nimi nebudete muset neustále odendávat gumovou krytku u konektoru. S bezdrátovými sluchátky k mobilu se vyhnete problému, že nové modely odolných i klasických telefonů již nemají Jack 3,5mm, ale pouze USB-C a v případě sluchátek drátových s Jack by bylo nutné zapojovat navíc redukci. Bezdrátová sluchátka se prodávají ve vícero provedení: standardní headset, dále "špuntová", která jsou ideální bezdrátová sluchátka na běhání.

Při výběru bezdrátových sluchátek si dávejte pozor na:

 • Výdrž sluchátek na jedno nabití (Pozor, zda udávaná výdrž není, včetně výdrže krabičky sluchátek, která může mít v sobě též baterii pro jejich dobíjení v kapse) 
 • Kvalitu zpracování a kvalitu přehrávání hudby

drátová sluchátka

Drátová sluchátka mají výhodu nižší ceny, oproti bezdrátovým. Při jejich výběru hleďte na kvalitu kabelu, který patří mezi nejčastější příčinu nefunkčnosti sluchátek.  

 
 • 85cc714ec76497826098ad4f4927561d
  Elegantní design, pohodlí, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE. Sluchátka Niceboy HIVE jsou...
  Dostupnost:Skladem 2 ks
  Kód:42131/MOD
  Značka:Niceboy
  Záruka:2 roky
  1 990 Kč (–53 %)
  776,86 Kč bez DPH
  940 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.