ESHOP NENÍ V PROVOZU

Tablety

Tablety jsou v posledních měsících rostoucím segmentem elektroniky, nejen pro jejich význam na sledování filmů, čtení elektronických knih, hraní her a brouzdání na internetu, ale i pro práci a vzdělávání s ohledem na home office a distanční výuku. Nabízí alternativu mezi malým displejem mobilního telefonu a velkým notebooku.

V nabídce máme i odolný tablet iGET RT1 s armádní odolností a nejvyšším stupněm krytí.

Jak vybrat tablet

Výběr tabletu závisí na účelu jeho používání. Pro práci je ideální kombinace tabletu s flipovým pouzdrem a bluetooth klávesnicí. Tablet by měl mít velikost operační paměti (RAM) alespoň 4GB. Interní paměť (ROM) by měla být alespoň 32GB kvůli velikosti systému a aplikací. Případně by měl být k dispozici slot na externí paměťovou kartu pro navýšení kapacity pro uživatelská data.

Pokud potřebujete být neustále online při práci, či pracovat na cestách doporučujeme vybírat tablet s LTE. Do něj lze vložit SIM kartu a mít k dispozici rychlé 4G mobilní připojení.

Android tablet se skvěle hodí jako tablet pro děti. Google Play má miliony aplikací a her, které mohou rozvíjet schopnosti dětí a zároveň disponuje rodičovskou ochranou proti instalování nevhodných aplikací a her. Vhodné i pro distanční výuku. 

 Nabídka Android tabletů

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Odolný tablet AGM PAD P1CZ DISTRIBUCEDoprava zdarma
  Odolný tablet AGM PAD P1 4G se špičkovou odolností IP69K, vysokým výkonem, elegantním vzhledem a dlouhou výdrží na jedno nabití. DOPORUČUJEME:...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:44593
  Značka:AGM
  Záruka:2 roky
  AGM PAD P1 4G
  4 999 Kč (–14 %)
  3 552,89 Kč bez DPH
  4 299 Kč / ks
 • Odolný tablet iGET RT1Doprava zdarma
  Odolný tablet iGET RT1 se špičkovou odolností IP68, IP69K a MIL-STD-810G, též se solidním výkonem a vysokokapacitní baterií 10 000mAh s dlouhou...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:43659
  Značka:iGET
  Záruka:2 roky
  iGET RT1
  4 949,59 Kč bez DPH
  5 989 Kč / ks