Nový smartphone ihned a bez peněz: U nás si nový smartphone pořídíš na výhodné splátky od Cofidis Více informací zde

Tablety

Tablety, tablety a tablety. Poslední roky jejich prodeje neustále rostou a dostávají nové a nové funkce. Nejprodávanější jsou Android tablety.  Nejlevnější tablet lze pořídit v cenové relaci od 1000-2000Kč.  Tablety nabízí alternativu mezi malým displejem mobilního telefonu a notebookem.  Skvěle se hodí na sledování filmů, čtení elektronických knih, hraní her a brouzdání na internetu.

Tablety většinou mají operační systém Android, iOS nebo Windows. Tablety s Windows jsou alternativou k notebookům, protože mohu sloužit i na práci. Mají plnohodnotný systém a dostupný kancelářský balík Office.  Nejlepší je pokud vyberete tablet s klávesnicí, na které je psaní stejně pohodlné jako na notebooku.

Jak vybrat tablet

Výběr tabletu závisí na účelu jeho používání. Pro práci je ideální tablet s Windows a klávesnicí. Ideálně s velikostí operační paměti 2GB a více. Interní kapacita by měla být alespoň 32Gb kvůli velikosti systému a častým aktualizacím.

Pro zábavu postačí levné tablety s Android systémem. Nekupujte tablety s operační pamětí 512MB, doporučuje se alespoň 1GB. Android tablet se skvěle hodí jako tablet pro děti. Google Play má miliony aplikací a her, které mohou rozvíjet schopnosti dětí a zároveň disponuje rodičovskou ochranou proti instalování nevhodných aplikací a her.

V našem sortimentu naleznete tablety levně, jak s Androidem, tak s Windows.

Nabídka tabletů

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.