Odolný telefon pouze od IPATO.CZ

Tip

Virtuální brýle iGET VIRTUAL R2 - 4,5 - 5,7"

41407
Neohodnoceno

Brýle iGET VIRTUAL R2 jsou bránou do nového světa virtuální reality. Určeno pro mobilní telefony 4,5- 5,7 palců .


  • 577,69 Kč / ks bez DPH
  • Objednáno
699 Kč / ks
Kategorie: Virtuální brýle pro telefony
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Virtuální brýle iGET VIRTUAL R2

Brýle iGET VIRTUAL R2 jsou bránou do nového světa virtuální reality. Nasazením brýlí popustíte uzdu své fantazie a přenesete se do nového prostoru, kde můžete:

•    prohlížet a zkoumat virtuální svět,

•    prohlížet 3D videa a sledovat 3D filmy,

•    hrát 3D hry.

 

Klíčové parametry brýlí iGET VIRTUAL R2:

•    Kvalitní optická soustava brýlí.
•    Univerzální dálkový bluetooth ovládač.                                                                                      
•    Komfortní polstrování pro pohodlný pobyt v 3D světě.                                                              
•    Technologie bránící přehřívání.
•    Kompatibilita brýlí se širokým spektrem mobilních telefonů.
•    Magnetické indukční tlačítko pro hraní her apod.
•    Možnost průběžného dobíjení telefonu při používání brýlí.
•    Možnost použití sluchátek pro lepší zážitek s 3D.

 

Brýle iGET VIRTUAL R2 kombinují v sobě vlastnosti jako je elegantní design, jednoduché intuitivní ovládání a v neposlední řadě i velmi výhodnou cenu. Jsou kompatibilní s velkou části dnes prodávaných mobilních telefonů, nezávisle na operačním systému. Jedná se o pasivní zařízení, které nepotřebuje žádné napájení. Kvalita a věrohodnost virtuální reality je plně závislá na parametrech vašeho smartphonu. Brýle tak technologicky nezastarávají a je možné je použit s celou řadou chytrých mobilních telefonů.

 

 

r1_vr_glasses_3

Díky ergonomickému tvaru, nízké hmotnosti a měkkému polstrování je nošení brýlí velmi pohodlné. Brýle jsou vybavené elastickými popruhy s tří-bodovým uchycením, které si může uživatel libovolně uzpůsobit podle vlastních potřeb. Větrací otvory po stranách brýlí umožňují odvětrávaní, čím se eliminuje kumulace tepla, které produkuje mobilní telefon. Přes větrací otvory je možné připojit externí sluchátka a už vám nic nebrání věnovat se naplno zábavě nebo jen tak relaxovat.

r1_vr_glasses_belt_small

 

iGET VIRTUAL R2 prostřednictvím soustavy čoček zpracovávají dva oddělené obrazy a vytváří obraz prostorový. Pomoci ovládacích prvků na vrchní straně brýlí je možné doladit zaostření obrazu a nastavit vzájemný rozestup čoček podle vašich potřeb.

 

vrch_oranz_small

 

Brýle iGET VIRTUAL R2 nabízejí nespočetné možnosti vyžití se v 3D světe. Virtuální realita a rozvíjení její uplatnění v každodenním životě jsou v posledních letech v centru zájmu počítačových vývojářů na celém světě. Sledovaní videí a filmů je možné realizovat na všech telefonech s displejem o rozměrech 4,5- 5,7 palců (maximální rozměry telefonu 152 x 80 mm).

 

r1_vr_glasses_rozmery_small

Magnetické indukční tlačítko umožnuje interaktívní pohyb ve virtuálním prostředí. Funkčnost indukčního tlačítka je podmíněná níže uvedenými senzory a je nezávislá na konkrétním operačním systému.

 

bok_oranz_small

Možnosti využití brýlí iGET VIRTUAL R2 jsou výlučně závislé od parametru vašeho chytrého mobilního telefonu. Pro plnohodnotné využití je potřebné, aby byl telefon vybavený senzory jako: senzor zrychlení, gyroskopický senzor a magnetický senzor.

 

bt_rc_1

bt_rc_2

Dálkový ovládač posouvá možnosti využití brýlí na vyšší úroveň. Ovládač používá univerzální bluetooth rozhraní pro komunikaci s vybraným zařízením. Oceníte ho především akčních her a aplikací. Největší předností ovládače je jeho univerzálnost, možnost použití pro Android, iOS i PC systémy. Použití ovládače není nijak limitováno, resp. míra využití je závislá od samotné aplikace pro, kterou je používán. Ovládač je možné také použít jak o dálkový ovládač k počítači a např. pohodlně sledovat filmy nebo přehrávat hudbu v pohodlí vašeho domova.

QR kód pro brýle iGET VIRTUAL R2:

qr code iget virtual

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.