Odolný telefon pouze od IPATO.CZ

Mobilní telefony VKWORLD

VKWORLD je výrobce mobilních telefonů více jak 6 let. Za tyto léta získal důležité zkušenosti, které uplatňuje v současných modelech mobilních telefonů. VKWORLD se zaměřuje nejen na chytré mobilní telefony, ale i na tlačítkové telefony a odolné telefony. Své mobilní telefony se snaží vždy dotáhnout k dokonalosti po všech směrech. 

Odolné telefony VKWORLD

Odolné telefony VKWORLD nabízí vysokou odolnost s certifikací odolnosti IP68, která je dnes již u kvalitních odolných telefonů standardem. Dále disponují moderními technologiemi, které mají konkurenční modely s podstatně vyšší cenou. Příkladem může být odolný telefon VKWORLD VK7000 s IP68, funkcí rozpoznání obličeje, bezdrátového nabíjení a duálním fotoaparátem na zadní straně telefonu s cenou pod 5000Kč. Za zmínku stojí speciální pouzdro dodávané s telefonem VK7000, díky kterému se při pádu do vody nepotopí na dno, ale pluje na hladině. Ideální odolný telefon pro rybáře.

 
 • Snímek obrazovky 2018 11 13 v 12.23.56NovinkaTip
  3 hodnocení
  Zajímavý odolný telefon VKworld VK7000, který nabízí certifikaci IP68 . Hlavní jeho předností je možnost bezdrátového nabíjení, což v dnešní...
  Dostupnost:Objednáno
  Kód:41775/CER
  Značka:VKworld
  Záruka:2 roky
  4 123,97 Kč bez DPH
  4 990 Kč / ks

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta DPD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.