Xiaomi smart domácnost

Xiaomi není pouze jedním z nejlepších výrobců mobilních telefonů na trhu, ale uplatňuje se v celé řadě dalších odvětví chytrých zařízení. V posledních měsících se Xiaomi velmi zaměřuje na chytrou domácnost. Příkladem produktů do chytré domácnosti mohou být chytré (smart) žárovky, lampy, senzory (teploty, pohybu, pro rostliny atd.), robotické vysavače, kuchyňské vybavení, kamery a další. Všechno toto chytré vybavení lze snadno ovládat přes aplikaci chytrým telefonem. Chytrá domácnost je jednoznačným směrem, kam se bude vybavení do domácnosti do budoucna ubírat.

Chytrá domácnost a její výhody

  • Všechno je ovládáno jedním zařízením a to telefonem, který máte neustále po ruce. Nepotřebujete desítky ovladačů.
  • Chytrá domácnost jde ovládat na dálku. Například v práci můžete přes aplikaci Mi Home spustit robotický vysavač, aby vám vysál, než přijedete domů.
  • Snadné sledování teploty, vlhkosti a kvality vzduchu v bytě i domě. Teplotu lze nejen na dálku sledovat, ale i nastavovat se Smart Home řídící jednotkou.
  • Se senzorem Mi Flower Care Smart Monitor vám květiny sami řeknou, kdy potřebují zalít. 

 

Chytrá domácnost pro zdraví

V současné moderní společnosti většina lidí tráví velkou část svého života uvnitř budov. Z tohoto důvodu je velmi důležitá kvalita ovzduší uvnitř budov, kterou lze snadno kontrolovat a zlepšovat pomocí nového chytrého zařízení Xiaomi Mi Air Purifier 2. Tato chytrá čistička vzduchu vyčistí vzduch v místnosti během pár minut a sama si řekne, kdy potřebuje vyměnit filtr. Ovládat lze snadno též skrze chytrý telefon s aplikací Mi Home.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Chcete o všech novinkách z našeho e-shopu vědět jako první? Vložte svůj e-mail a přihlašte se k odběru.

ceska-posta GEIS
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.